» 2012 » Říjen

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Archiv pro měsíc: Říjen, 2012

Výkonný ředitel Microsoftu Steve Ballmer na vývojářské konference BUILD 2012 řekl číslo, které mnozí analytici a IT novináři již netrpělivě očekávali. Jedná se o počet prodaných licencí nové verze operačního systému Windows 8 formou upgradu z předchozích verzí Windows.

číst dál »

Jak změnit jazyk ve Windows 8

Sobota, Říjen 27th, 2012

Dříve privilegium nejvyšší edice operačního systému Windows 7 Ultimate. Pokud máte v současné době na svém počítači nainstalovanou i nejnižší verzi Windows 8, můžete s pomocí vestavěného nástroje zcela zdarma změnit jazyk celého prostředí.

číst dál »

Po spuštění upgrade programu, který umožňuje uživatelům Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7 přejít za velmi pěkných 29,99 eur na novou verzi operačního systému Windows 8, se spolu s ním objevuje několik otazníků, problémů a komplikací, které doposud nebyly objasněny a vyřešeny.

číst dál »

Windows 8 jsou v prodeji

Pátek, Říjen 26th, 2012

Revoluční operační systém Windows 8, kombinující tabletové rozhraní Metro a klasický desktop – Aero – určený pro dnes používané x86 aplikace, byl včera ve večerních hodinách oficiálně představen na konferenci v New Yorku. Spolu s ním bylo odhaleno také několik dotykových zařízeních nejrůznějších výrobců a značek, nechyběl ani vlastní microsoftí tablet Surface.

číst dál »

Dnes ve večerních hodinách Steven Sinofsky (šéf divize Windows), Steve Ballmer (výkonný ředitel Microsoftu) a další významní lidé z Redmondu představili stěžejní produkty nadcházející „post PC éry“. Microsoft prezentoval revoluční operační systém, navržený zejména pro dotykové ovládání, na tabletech nejrůznějších značek a od 19:30 našeho času pak představil vlastní dotykový počítač – Microsoft Surface.

číst dál »

Revoluční operační systém Windows 8 bude představen dnes v 17:15 SEČ na konferenci v New Yorku. S představením systému, jehož koncept byl navrhován především pro dotykové ovládání, souvisí také tablety Microsoft Surface, které budou s největší pravděpodobností odhaleny také dnes večer.

číst dál »