» app store

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Osmičky jsou na našich počítačích již (symbolických) 8 měsíců a v dnešním příspěvku se spolu podíváme na to, jak se daří Metro aplikacím na zařízeních s Windows 8. Tolik vychvalovanému Metru, za jehož propagaci byly utraceny horentní sumy, stále chybí kvalitní aplikace, a proto se Microsoft nemůže divit výsledku, jež je nastíněn v nadpisu článku.

číst dál »

Tweetro+: klient pro Metro v rámci Windows 8

Sobota, Prosinec 22nd, 2012

Vývojáři oblíbeného metroidního klienta pro sociální síť Twiter v těchto dnech zlevnili svoji aplikaci Tweetro+ na 4,99 USD. Na českém Windows Storu se aktuálně prodává za rovných 100,-Kč. Původně aplikace stále 9,99, resp. 12,99 amerických dolarů.

číst dál »

Dnes ve večerních hodinách Steven Sinofsky (šéf divize Windows), Steve Ballmer (výkonný ředitel Microsoftu) a další významní lidé z Redmondu představili stěžejní produkty nadcházející „post PC éry“. Microsoft prezentoval revoluční operační systém, navržený zejména pro dotykové ovládání, na tabletech nejrůznějších značek a od 19:30 našeho času pak představil vlastní dotykový počítač – Microsoft Surface.

číst dál »

Podle informací, které zveřejnil Microsoft na svém oficiálním blogu, bude přijímání aplikací od vývojářů do obchodu s aplikacemi Windows App Store dost přísné. Aplikace bude muset po nahrání vývojářem projít antivirovou kontrolou, zda neobsahuje víry a jiné škodlivé kódy. V dalším kroku proběhne kontrola, zda aplikace splňuje technické požadavky a nakonec, když aplikace projde těmito […]

číst dál »

Windows App Store a programátoři

Středa, Únor 8th, 2012

Microsoft poskytl několik informací o možnostech publikace aplikací v připravovaném online obchodě s aplikacemi pro Windows 8 nesoucí název Windows App Store. Aplikace budou určené pro klasické počítače, notebooky, ale i pro tablety, na kterých má ale zatím Windows minimální zastoupení. To se bude Microsoft snažit s příchodem Windows 8 změnit. S cílem přilákat na […]

číst dál »