» finální verze

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Windows 8.1 budou dokončeny v polovině srpna

Pátek, Červenec 12th, 2013

Microsoft na tento týden probíhající konferenci WPC 2013 prostřednictvím svého člena TOP managememtnu Tami Reller prohlásil , že finální verze Windows 8.1 bude dokončena v srpnu.

číst dál »

Už bylo na čase. Dvacátého šestého června startuje vývojářská konference BUILD 2013, na které bude představena betaverze vylepšených Osmiček Windows 8.1. Microsoft se tento týden rozhodl přijít na povrch zemský s informacemi o nových prvcích nástupce současných Windows 8.

číst dál »

Microsoft se nechal slyšet, že v nadcházejícím upgradu Windows 8.1 bude znát odezva uživatelé a promítnou se zde změny, na které laická i odborná veřejnost nesčetněkrát upozorňovala. Podle informací, které má Win8.cz k dispozici, se bude jednat především o možnost nechat systém startovat přímo do prostředí desktopu (namísto dosavadního startu do Metra – i když […]

číst dál »

Upgrade na Windows 8: jak na to [návod]

Sobota, Listopad 3rd, 2012

Microsoft v pátek, 26. října 2012, při příležitosti oficiálního vydání Windows 8 na globální trh, spustil také velmi zajímavý upgrade program, kdy kdokoliv z nás, kdo má některou z předchozích verzí Windows, může lacině přejít na nejnovější operační systém Windows 8, a to dokonce na jeho nejvyšší maloobchodní edici Windows 8 Pro (analogie Windows 7 […]

číst dál »

Výkonný ředitel Microsoftu Steve Ballmer na vývojářské konference BUILD 2012 řekl číslo, které mnozí analytici a IT novináři již netrpělivě očekávali. Jedná se o počet prodaných licencí nové verze operačního systému Windows 8 formou upgradu z předchozích verzí Windows.

číst dál »

Jak změnit jazyk ve Windows 8

Sobota, Říjen 27th, 2012

Dříve privilegium nejvyšší edice operačního systému Windows 7 Ultimate. Pokud máte v současné době na svém počítači nainstalovanou i nejnižší verzi Windows 8, můžete s pomocí vestavěného nástroje zcela zdarma změnit jazyk celého prostředí.

číst dál »