» nabídka start windows 8

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Jistě si všichni pamatujete na poslední konferenci BUILD, kde Microsoft prezentoval, jak by mohla vypadat nová verze jeho operačního systému. Největší zájem sklidil návrat nabídky Start a od té doby s trochou nadsázky každý den vychází aktuality se zaručenými informacemi o verzi Windows, jejíž součástí bude reinkarnovaná legendární nabídka Start.

číst dál »

Už bylo na čase. Dvacátého šestého června startuje vývojářská konference BUILD 2013, na které bude představena betaverze vylepšených Osmiček Windows 8.1. Microsoft se tento týden rozhodl přijít na povrch zemský s informacemi o nových prvcích nástupce současných Windows 8.

číst dál »

Není týden, aby se neobjevila nová informace nebo spekulace naznačující, jaké všechny novinky nová verze Windows 8.1 přinese. Dneska tu máme zprávu od Mary Jo Foley (významná redaktorka serveru ZDnet.com, která se již roky zaměřuje na Microsoft a jeho produkty a je na pojena na klíčové lidi v Microsoftu), která říká, že Windows 8.1 přinese […]

číst dál »

Jsou to dva týdny, co byl na trh oficiálně uvolněn nástupce Windows 7, a fanoušci nových a moderních technologií a programů mohou (až do 31. ledna 2013) povýšit na Windows 8 za velmi výhodných podmínek. Stále se objevuje v diskuzích pod články kritika z řad běžných uživatelů, že nemají k dispozici legendární tlačítko Start s […]

číst dál »

Stardock už při vydání veřejné testovací Windows 8 Consumer Preview přišel s první verzí programu Start8. Ta přidala do Windows 8 alternativní nabídku Start, která byla představována zmenšenou hlavní obrazovkou Metra, kde je seznam používaných aplikací a prostřednictvím ní můžeme také vyhledávat programy a konkrétní položky Ovládacích panelů.

číst dál »