» tablet

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Windows 8.1 a další novinky

Středa, Červen 5th, 2013

Jak se blíží microsoftí konference BUILD 2013, která proběhne poslední červnový týden, tak se vyrojilo spoustu novinek týkající se Windows 8.1. Sám Microsoft na svém propagačním blogu uveřejňuje nové funkce a možnosti nástupce Windows 8.

číst dál »

Už bylo na čase. Dvacátého šestého června startuje vývojářská konference BUILD 2013, na které bude představena betaverze vylepšených Osmiček Windows 8.1. Microsoft se tento týden rozhodl přijít na povrch zemský s informacemi o nových prvcích nástupce současných Windows 8.

číst dál »

Osmičky jsou na našich počítačích již (symbolických) 8 měsíců a v dnešním příspěvku se spolu podíváme na to, jak se daří Metro aplikacím na zařízeních s Windows 8. Tolik vychvalovanému Metru, za jehož propagaci byly utraceny horentní sumy, stále chybí kvalitní aplikace, a proto se Microsoft nemůže divit výsledku, jež je nastíněn v nadpisu článku.

číst dál »

Na přelomu srpna a září se v německém hlavním městě Berlíně konal veletrh IFA 2012. V současné době patří mezi celosvětově největší veletrhy spotřební elektroniky, kde najdeme hromadu především mobilních zařízeních – tablety, hybridní tablety, notebooky, ultrabooky, dále taky monitory a obecně doplňky k počítačům. Letošní ročník byl ve znamení (hybridních) tabletů s Windows 8.

číst dál »

Fujitsu připravuje 2 tablety s Windows 8

Čtvrtek, Květen 31st, 2012

Z tzv. roadmapy, která unikla z prostředí společnosti Fujitsu, vyplývá, že tato společnost chystá uvést na trh minimálně 2 tablety, na kterých bude běžet operační systém Windows 8.

číst dál »

Tablet s Windows 8 od HP

Pondělí, Duben 30th, 2012

Společnost HP pracuje na vlastním tabletu s předinstalovaným operačním systémem Windows 8, který má být určený primárně pro firemní zákazníky. Podle prezentace, která unikla na internet, bude tablet nazvaný HP Slate 8 a měl by být postavený na x86 architektuře. Běžet by na něm měla verze Windows 8 Pro a ne speciální edice Windows RT speciálně určená […]

číst dál »