» windows 8 cena

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Na kolik nás v ČR vyjdou Windows 8.1?

Úterý, Říjen 15th, 2013

Pokud nemáte na svém počítači v současné době nainstalovány Windows 8 a tudíž se na vás nevztahuje bezplatný update z Windows 8 na Windows 8.1 a přitom byste rádi používali Windows 8.1 máte možnost si zakoupit plnohodnotnou krabicovou verzi nástupce současných Osmiček. A v tomto příspěvku se dozvíte, za kolik se nové Windows 8.1 budou […]

číst dál »

Výkonný ředitel Microsoftu Steve Ballmer na vývojářské konference BUILD 2012 řekl číslo, které mnozí analytici a IT novináři již netrpělivě očekávali. Jedná se o počet prodaných licencí nové verze operačního systému Windows 8 formou upgradu z předchozích verzí Windows.

číst dál »

Windows 8 jsou v prodeji

Pátek, Říjen 26th, 2012

Revoluční operační systém Windows 8, kombinující tabletové rozhraní Metro a klasický desktop – Aero – určený pro dnes používané x86 aplikace, byl včera ve večerních hodinách oficiálně představen na konferenci v New Yorku. Spolu s ním bylo odhaleno také několik dotykových zařízeních nejrůznějších výrobců a značek, nechyběl ani vlastní microsoftí tablet Surface.

číst dál »

Den D se nezadržitelně blíží. Microsoft v pátek, 26. října 2012, představí nástupce operačního systému Windows 7. Společně s vydáním Windows 8 přijdou na trh také tablety Microsoft Surface, které budou existovat ve dvou verzích – levnější ARM varianta s Windows RT a x86 verze s plnohodnotným hardwarem i softwarovou výbavou. Microsoft Surface bude konkurovat […]

číst dál »

Firemní Windows 8 Pro za 3600,-Kč

Pondělí, Říjen 8th, 2012

Cenová politika nových Windows 8 je velkou neznámou. Z potvrzených informací můžeme říci, že upgrade ze starší verze systému Windows vyjde na 29,99 eur. V případě, že si nyní zakoupíte počítač s předinstalovanou OEM licencí Windows 7 můžete na nové Osmičky přejít za 14,99 eur. Připomínám, že Windows 8 spatří světlo světa 26. října.

číst dál »