» Windows 8 Pro

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Pokud jste nedali na negativní kritiku nového operačního systému a plánujete si pořídit Windows 8, existuje velmi pohodlná možnost, jak snadno a zcela zdarma získat instalačku nástupce Windows 7.

číst dál »

Jsou to dva týdny, co byl na trh oficiálně uvolněn nástupce Windows 7, a fanoušci nových a moderních technologií a programů mohou (až do 31. ledna 2013) povýšit na Windows 8 za velmi výhodných podmínek. Stále se objevuje v diskuzích pod články kritika z řad běžných uživatelů, že nemají k dispozici legendární tlačítko Start s […]

číst dál »

Upgrade na Windows 8: jak na to [návod]

Sobota, Listopad 3rd, 2012

Microsoft v pátek, 26. října 2012, při příležitosti oficiálního vydání Windows 8 na globální trh, spustil také velmi zajímavý upgrade program, kdy kdokoliv z nás, kdo má některou z předchozích verzí Windows, může lacině přejít na nejnovější operační systém Windows 8, a to dokonce na jeho nejvyšší maloobchodní edici Windows 8 Pro (analogie Windows 7 […]

číst dál »

Výkonný ředitel Microsoftu Steve Ballmer na vývojářské konference BUILD 2012 řekl číslo, které mnozí analytici a IT novináři již netrpělivě očekávali. Jedná se o počet prodaných licencí nové verze operačního systému Windows 8 formou upgradu z předchozích verzí Windows.

číst dál »

Jak změnit jazyk ve Windows 8

Sobota, Říjen 27th, 2012

Dříve privilegium nejvyšší edice operačního systému Windows 7 Ultimate. Pokud máte v současné době na svém počítači nainstalovanou i nejnižší verzi Windows 8, můžete s pomocí vestavěného nástroje zcela zdarma změnit jazyk celého prostředí.

číst dál »

Po spuštění upgrade programu, který umožňuje uživatelům Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7 přejít za velmi pěkných 29,99 eur na novou verzi operačního systému Windows 8, se spolu s ním objevuje několik otazníků, problémů a komplikací, které doposud nebyly objasněny a vyřešeny.

číst dál »