» Články

Windows 8 a Windows 8.1

neoficiální blog o Windows 8 a Windows 8.1

Windows 8 a Windows 10

Novinky o operačním systému Windows 8 a 10, návody, recenze, zajímavosti a jiné články.

Archiv pro rubriku 'Články

Je téměř měsíc po vydání zkušební verze Desítek a Microsoft pro Windows 10 Technical Preview vydal objemnou aktualizaci, která přináší několik zásadnějších novinek. Microsoft přislíbil, že přísun novinek pro Desítky bude postupný a v podstatě se tedy každý měsíc můžeme těšit na něco nového.

číst dál »

Windows 9 mají být podle vysoce postaveného manažera Microsoftu velmi přívětivé pro podnikovou sféru. A já k tomu jenom dodávám, že po dvou letech už bylo na čase. Firmy nechtějí na Osmičky přecházet, protože se bojí mimo jiné velkého neznámého Metra… A z toho můžeme těžit také my, konzervativní uživatelé, majitelé nedotykových displejů a lidé, kteří nechápou […]

číst dál »

Právě v těchto momentech server Neowin.net přispěchal s informací, že je možné drobným zásahem do registrů získat aktualizaci systému Windows 8.1  s  názvem Update 1. Přidáním hodnoty do registru se vám aktualizace zpřístupní v aktualizační službě Windows Update. Čili se nejedná o žádný build bezejmenných čínských warezáků, ale jde skutečně o finální update 1 ze serverů […]

číst dál »

Souhrn novinek v bodech v rámci Windows 8.1

Čtvrtek, Červen 27th, 2013

26. června na konferenci BUILD 2013 byla představena nová verze operačního systému Windows 8.1. Nástupce současných Osmiček se může pyšnit hromadou novinek a vylepšení, které poznají hlavně uživatelé tabletů, tedy dotykového prostředí Metra, konzervativní uživatelé se dočkají pouze dvou novinek v rámci desktopu.

číst dál »

Už bylo na čase. Dvacátého šestého června startuje vývojářská konference BUILD 2013, na které bude představena betaverze vylepšených Osmiček Windows 8.1. Microsoft se tento týden rozhodl přijít na povrch zemský s informacemi o nových prvcích nástupce současných Windows 8.

číst dál »

Microsoft si vzal na paškál firmu Apple a jeho klíčový produkt iPad, který je nejrozšířenějším tabletem na světě. Microsoft v reklamě srovnává dva tablety – iPad s iOS a Asus VivoTab RT s Windows RT.

číst dál »